Restrukturyzacje firm

 

Spowolnienie polskiej gospodarki, rosnące wyzwania rynkowe i zbyt wysokie zobowiązania powodują, że coraz większej liczbie przedsiębiorstw trudno utrzymać stabilny rozwój. Dla sporej grupy przedsiębiorstw nadchodzi więc czas dostosowywania się do znacznie trudniejszej rzeczywistości, zmiany modelu biznesowego, uelastycznienia działań czy weryfikacji posiadanych zasobów w organizacji . Prawidłowa i rzetelna  diagnoza problemów i podjęte w odpowiednim czasie działania pozwalają w wielu wypadkach uniknąć upadłości. Coraz więcej przedsiębiorców korzysta ze wsparcia doświadczonych zespołów restrukturyzacyjnych.

Popadamy w trudności dlatego, iż zmienia się nasze otoczenie biznesowe. I dlatego, iż dostrzegmy to często zbyt późno...

 

Jesteś z sektora motoryzacyjnego, prowadzisz działalność gospodarczą w obszarze dystrybucji części i akcesoriów do pojazdów samochodowych? Coraz trudniej odnajdujesz się w obecnej rzeczywistości biznesowej? Nie radzisz sobie z agresywną konkurencją, planujesz sprzedaż lub wyjście z Twojego biznesu ?

 

Mamy dla Ciebie dwa scenariusze:

-  pomożemy Ci stanąć na nogi i umożliwimy z sukcesem dalsze prowadzenie Twojej aktywności biznesowej

-  znajdziemy dla Twojego biznesu odpowiedniego Partnera, branżowego lub finansowego

 

Nasz zespół z wielkim doświadczeniem i niezbędnymi kompetencjami w branży automotive jest do Twojej dyspozycji.

Zapraszamy do współpracy!

 

Zgłoś się do nas -> T