Znaki towarowe

 

Rozpoznawalne rynkowo znaki towarowe są dla wielu przedsiębiorstw bardzo cennym składnikiem majątkowym i podstawowym elementem promocji produkowanych lub dystrybuowanych towarów, czy też świadczonych usług. Odpowiednie wykorzystanie znaków pozwala na czerpanie korzyści materialnych,  dlatego bardzo istotne jest zapewnienie ochrony prawnej tym aktywom w każdym przedsiębiorstwie. Często właściciele Firm nie zdają sobie sprawy z potencjału znaków towarowych  i marek, które wytworzyli i wypromowali w ciągu wielu lat swojej aktywności biznesowej. Rejestracja praw ochronnych dla danego znaku to procedura złożona i wymagająca pewnego wysiłku ze strony przedsiębiorcy, jednakże warto o taki cenny aktyw w perspektywie jego ochrony prawnej zadbać.

Branża aftermarketowa czyli segment dystrybucji części zamiennych i akcesoriów do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych jest obszarem, w którym występuje bardzo liczna grupa znaków towarowych o dużym, średnim ale też i znikomym postrzeganiu rynkowym. Obok takich marek jak BOSCH, czy TRW spotykamy się często ze znakami towarowymi odpowiadającymi za zupełnie nieznane marki, które to jednak znajdują swoje miejsce w pewnych niszach rynkowych.

Jesteś aktywnym uczestnikiem rynku aftermarketowego? Posiadasz w swoim portfolio produktowym marki własne czy korporacyjne, do których masz prawa ochronne poświadczone świadectwem wydanym przez UPRP? Chcesz, aby zyskały na wartości w dłuższej perspektywie czasowej? Pragniesz, aby Twoje marki wyszły z niszy rynkowej  i dołączyły do grona liderów?

 

Działamy w celu podniesienia wartości Twoich znaków towarowych. Możemy je od Ciebie nabyć i odpowiednio wypromować ku satysfakcji Twojej i naszej. Możemy też bez zmian właścicielskich  do praw ochronnych Twoich znaków towarowych zadbać o wzrost ich wartości rynkowej.

Gotowy na wyższe wyceny Twoich znaków? Jesteśmy po to, aby Ci w tym zakresie służyć radą i fachową pomocą.

 

Zgłoś się do nas -> T