Startup

 

Jednym z kierunków aktywności biznesowej Warszawa Invest Sp. z o.o są inwestycje w przedsięwzięcia typu start up, ze szczególnym ukierunkowaniem na nowe technologie będące w bliskiej korelacji  z segmentem automotive. Zagadnienia  telematyki w transporcie, inteligentne systemy, pojazdy autonomiczne i związane z tą tematyką projekty leżą absolutnie w centrum naszego zainteresowania. To przyszłość branży samochodowej, podążającej za nieustannie rosnącymi potrzebami konsumentów i rynku motoryzacyjnego. Jest to kierunek bardzo perspektywiczny i rozwojowy. Chcemy być częścią tego rozwoju.

Jesteś młodym, ambitnym  i kreatywnym człowiekiem z ciekawym pomysłem?  Pomysłem na biznes, który wpisuje się w naszą strategię inwestycyjną lub zespołem, któremu potrzebne jest wsparcie doświadczonych przedsiębiorców, niezbędny kapitał oraz profesjonalizm  do realizacj innowacyjnego projektu?

Chętnie zapoznamy się z Twoim projektem, a jeżeli ocena naszych ekspertów będzie pozytywna, uzyskasz z naszej strony niezbędne wsparcie.

 

Zapraszamy do wspólnej realizacji innowacyjnych rozwiązań. Połączmy Twój potencjał z naszym doświadczeniem!

Zgłoś się do nas -> T